Ansatte

Administrasjon

Ragnar Ringvoll: Kretsleder
Mail: r.ringvoll@imf.no
Telefon: 40444545
Anita Stensland: administrasjonsleder 
Mail:
at.stensland@imf.no
Telefon: 382 58 380

Barne- og Ungdomsavdelingen:

Anette Stensland: Ungleder
Mail: a.stensland@imf.no
Telefon: 99 59 75 46
Anne Rita Nilsen: Barneforkynner
Mail: ar.nilsen@imf.no
Telefon: 911 10 996
Tina Haddeland: Barne og ungdomsforkynner
Mail: t.haddeland@imf.no
Telefon: 911 93 306

Forkynnere:

Åge Nygård: Forkynner
mail: a.nygard@imf.no
Telefon: 416 75 610
Jørgen Tønnessen: Forkynner (okt. – mars)
Mail: j.tonnessen@imf.no
Telefon: 916 20 774
Ingunn Holm: Forkynner
Mail: ingel-ho@online.no
Telefon: 414 74 676
Marie Hornnes: Forkynner 
Mail: marie_lode@hotmail.com
Telefon: 970 36 215
Edvard Foss: Forkynner, arrangementansvarlig, gjenbruksbutikkene
Mail: e.foss@imf.no
Telefon: 907 23 688

Leirsteder:

Audnastrand:
Marit Sigrun Eskeland: Husmor
Mail: maritsigruneskeland@gmail.com
Telefon: 948 53 292
Karin HagaKokk
Mail: karinhaga60@gmail.com
Marit Haga: Kokk
Mail: marithaga89@gmail.com

Kvinatun:
Mail: kvinatun@imf.no
Telefon: 382 58 380
Tina Haddeland: Daglig leder
Mail: t.haddeland@imf.no
Telefon: 911 93 306
Hilde Orthe: Kokk
Mail: hilde42orthe@gmail.com